Privátní sauna, infrasauna a pára

 • Sauna je známa svými blahodárnými účinky na zdraví člověka a působí preventivně proti nachlazení, chřipce a dalším nemocem. Sauna Frymburk na vás čeká, tak si přijeďte užít ničím nerušený klid a relaxaci na těle i duši.
  Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek. Během jednoho pobytu v sauně se spálí až 300 KJ.
  Aby byla v sauně zaručena optimální teplota (95 - 98°C), musí být zapnuta minimálně 30 minut před požadovaným termínem. Prosíme tedy o včasnou rezervaci.
  V sauně je umístěn ochlazovací sprchový kout, kde kromě masážní sprchy najdete i sprchu mlžnou a vodopádovou.
  Sauna u přehrady Lipno je soukromá a mohou ji zároveň využívat maximálně dvě osoby.
  Cena (pokud není sauna zahrnuta v některém našem pobytovém balíčku): 170,- / osoba / 1 hodina
  Z důvodu rekostrukce je finská sauna mimo provoz.
 • Infrasauna - kromě klasické sauny nabízíme také využití infrasauny. Tato wellness procedura je vhodná nejen k běžnému saunování, ale i při prevenci, léčbě a rehabilitaci. Infrasaunu mohou používat při nižší teplotě i lidé se zdravotními problémy, jako jsou kardiaci nebo astmatici. Napomáhá při léčbě revmatismu, artritidě, akné, insomnie, onemocnění uší, bolesti v krku a ekzémů. Při použití infrasauny jste oblečeni v plavkách. Doporučujeme spojit pobyt v infrasauně s klasickou masáží, resp. předehřát svaly před masáží.
  Infrasauna je určena výhradně pro hotelové hosty a její využívání je zdarma.

 • Parní sauna má prokazatelné účinky na lidský organismus. Mimo účinků na fyzické zdraví také pomáhá odbourávat stres a navozuje pocit vnitřního uvolnění. Využívání parní sauny čistí a omlazuje pleť, zmírňuje celulitidu a snižuje nadváhu.Výhodou parní sauny, kde teplota dosahuje maximálně 60 ° C při až 100% vlhkosti, je její nižší zátěž organismu, proto si ji mohou dovolit (po konzultaci s lékařem) i lidé se zdravotními problémy, kvůli kterým nemohou jít do sauny klasické.
  Hosté hotelu mohou využívat páru zdarma.
  Cena pro ostatní hosty: 180,- / kabina / 30 minut
   

Využívání infrasauny je již zahrnuto v ceně ubytování, stejně jako využívání bazénu a parní sauny.

sauny2.jpg


© Copyright 2015 Hotel Maxant.
Značka Hotel Maxant je registrovanou ochrannou známkou.

Produkce Alistra.cz. SEO stránek provádí společnost Alistra s.r.o.