Kniha hostů


Vážení hosté,

příspěvky a recenze do knihy hostů nám můžete posílát na e-mail .
(Hotel Maxant Frymburk si vyhrazuje právo na zkrácení příspěvku, osobní údaje nebudou zveřejněny).

 

 Vážení,
s manželem jsme si k výročí našeho sňatku vybrali Frymburk jako cílovou destinaci naší dovolené, neboť právě ve Frymburku jsme se před 45 lety poznali. Ze všech nabízených ubytování ve Frymburku jsme si vybrali hotel Maxant a dobře jsme udělali. Byli jsme velice mile překvapeni příjemným hotelem se skvělou atmosférou, čistým prostředím, nabízenými službami a ochotou personálu. Nic nebyl problém, všechno klapalo tak, jak mělo. Velice jsme byli spokojeni i se stravou. Zaplatili jsme si polopenzi a nelitovali jsme. Tak skvělé jídlo, které nám nabízel hotel Maxant, jsme dlouho nejedli. Nemělo to chybu.
Jedinou chybu jsme s manželem spatřovali v tom, že jsem ve čtvrtek museli odjet. Chtěli jsme být v hotelu až do neděle, ale bylo bohužel obsazeno.
Ještě jednou všem moc děkujeme a těšíme se, snad někdy na viděnou. manželé Zuzana a Karel (říjen 2018)

Dobrý den,

Nevím jestli jsme poděkovali. Tak ještě jednou moc dekujeme za opět krásný pobyt, ve vašem hotelu a za milý dáreček na rozloučenou pro malého - děkujeme paní Semšová, vše bylo perfektní! Těšíme se naviděnou. Rodina M.(srpen 2018)

 

Vážená paní Semšová, milí maxanští přátelé,

  když jsme od Vás v úterý 6.6. navečer autobusem odjížděli, slunce zastřela velká mračna a začalo silně pršet. A to proto, aby byla příroda ve Vašem kraji ještě krásnější, svěžejší a líbeznější…..
   Na PC mi přistál Váš dotazník o spokojenosti hostů Vašeho hotelu. Ve všech modulech píšeme hodnocení velice spokojen. Našel jsem Vás cca před třemi roky na Vašich hezkých a přívětivých internetových stránkách.  
   Když jsme byli mladí, toulali jsme se i po balkánských horách, tisíc výškových metrů nahoru, tisíc výškových metrů dolů, naše energie byla nevyčerpatelná. V dnešní době, ve věku více než 70+, již máme ale krásné vybrané místečko na dovolenkový (aktivně oddechový) pobyt - přívětivý a milý hotel frymburský MAXANT. A vrátíme se k Vám v budoucnu rádi do apartmánového pokoje 37A či do jiného hezkého pokojového hnízdečka.
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího. Jana a Miloš M. (červen 2017).

Děkujeme za krásný pobyt u Vás. Bylo to super, rádi se k Vám vrátíme. Děkujeme a s pozdravem rodina B.

Skvělý servis, super obsluha, velmi vstřícný personál, výborné jídlo, krásné a čisté pokoje s podlahovým vytápěním. Oceňujeme parkoviště před hotelem, které je hlídané kamerami.
Děkujeme a rádi se vrátíme. Petr P. (únor 2017)Dobrý den,
Ze soboty na neděli jsme u vás spali s manželkou a moc se nám u vás líbilo. A vířivka taky moc fajn. Vše opravdu na úrovni, jistě znovu přijedeme. ...pokoj s terasou se vám povedl, měl jsem od manželky pochvalu. Díky.  V.H. (říjen 2015)

 

Dobrý den.
Rádi bychom poděkovali touto cestou Vašemu personálu za krásně prožitou dovolenou ve Vašem rodinném hotelu.
Byli jsme spokojeni se vším, hlavně s krásným bazénem se slanou vodou.
Určitě se k Vám rádi vrátíme. S pozdravem  Papežovi - srpen 2015

 

Dobrý den přeji celému týmu hotelu Maxant***!

Ráda bych touto cestou poděkovala za krásný a příjemný pobyt ve Vašem útulném hotelu.
Strávili jsme u vás příjemné 4 dny a rádi bychom Vám za ně poděkovali!

Snídaně byly bohaté a plné dobrot, pokoj byl čistý, krásný a útulný, personál vstřícný a velmi ochotný. Určitě vás budeme doporučovat známým a v příštím roce se k vám opět vypravíme!Přejeme vám spoustu úspěchů a plno tolik spokojených hostů, jako jsme byli právě my.
 (L. a F. Novotní, srpen 2015)

 

Dobrý den,
dovolte nám, abychom Vám poděkovali za úžasný pohodový u Vás strávený víkend. Byli jsme doopravdy moc spokojení, moc se nám líbilo a těšíme se na další pobyt u Vás. Poděkování celému kolektivu- doopravdy se nám moc  líbilo.
(Rodina T. a B., květen 2015) 

 

Dobrý den,
Děkuji za nádherný wellness víkend, který jsem strávila s kamarádkami ve Vašem krásném hotelu. Velmi děkujeme recepční, pedikérce a celému personálu za velkou ochotu. Rádi se k Vám opět za rok vrátíme na wellness pobyt. (L.G.duben 2015)

  

Dobrý večer, chceme sa Vám s manželom veľmi pekne poďakovať za krásny predĺžený víkend strávený vo Vašom hotely. Milí personál, super služby a v neposlednom rade úžasná kuchyňa. Určite odporučíme priateľom a známym.
Ďakujeme :-) (Z.K., listopad 2014).

 

Dobrý den,
Moc bychom Vám chtěly poděkovat za krásně prožitý víkend ve vašem hotelu. Bylo to všechno moc příjemné, milý a ochotný personál a jídlo super. Za rok se k vám moc rády vrátíme. Vzpomínáme a za rok nashledanou. M. a B.z Prahy (září 2014)

 

Ráda vzpomínám na svůj pobyt u vás. Měla jsem se jak v bavlnce, velice milé prostředí. Děkuji a doufám, že vás všechny zase uvidím. M.S. Staňkov (září 2014)

 

Dobrý den,
chtěli bychom vám velice poděkovat za uplynulý víkend, který jsme strávili ve vašem hotelu. Není třeba jednotlivě vypisovat, vše bylo perfektní. Moc se nám u vás líbilo. Za všechno děkujeme a určitě přijedeme zase.
Ať se vám stále daří! Manželé C. z Rožmitálu p.Tř. (duben 2014)

 

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat celému personálu za krásný wellness víkend, který jsme si dostatečně mohly v hotelu užít.
Byly jsme moc spokojené jak s hotelovými pokoji, restaurací, wellnes procedurami i ochotou celého personálu.....
Určitě se zase vrátíme a užijeme si další nezapomenutelný víkend.
Jěště jednou díky a přejeme všem budoucím návštěvníkům, ať jsou také tak spokojeni. L.V. (březen 2014)

  

Dobrý den,
chci touto cestou poděkovat Vašemu kolektivu, obsluhujícímu personálu - recepce za velmi příjemné a milé vystupování, obsluze restaurace a cukrárny za velmi profesionální a příjemnou obsluhu a dále také kolektivu kuchyně za přípravu vynikajících jídel, na která budeme rádi vzpomínat, stejně jako na Váš krásný a útulný hotel.
Děkuji a těšíme se na další setkání u Vás. J.D. s rodinou (únor 2014)

 

 Děkujeme Vám za velmi příjemný prodloužený víkend! Líbilo se nám u Vás v loňském roce a letos to také bylo skvělé. Zkusíme přijet ještě na jaře na kola.  (J.H.,  Praha, únor 2011)

  

Chtěla bych alespoň tímto způsobem poděkovat za krásných pár dní ve Vašem hotelu, všechny služby i přístup personálu byl naprosto perfektní, navíc krásná krajina okolo, Vltava, ráda se k vám budu vracet a už teď se moc těším na další pobyt. (Alena V.,Jindřichův Hradec)

 

Vážení  a milí! Děkujeme Vám za Vaši snahu a péči o vytvoření tak příjemného prostředí, jaké váš hotel poskytuje. Oceňujeme pohodlně a elegantně vybavené pokoje, kvalitu a šíři všech služeb až po výborné jídlo a ochotu personálu. Rádi se budeme do Vašeho útulného hotýlku vracet.
R.+ H.+ kocour Matyáš (leden 2012) 

 

Dobrý den,
v červnu 2013 jsme pár dní strávili ve vašem hotelu Maxant a dodnes vzpomínáme, jak tam bylo krásně. Určitě se k vám zase někdy vypravíme.
Přeji vám hodně spokojených hostů a radosti ze života.
E.N. s manželem (září 2013)

 

Dobrý den, 

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemný pobyt, Vaši profesionální a pozorný přístup, a za skvělou kuchyni. Je příjemné zjistit, že v dnešní době ještě existuje hotel, který svým přístupem dokáže vytvořit tak příjemné rodinné prostředí. Rádi se budeme vracet a určitě Vás budeme doporučovat. Rodina S. (únor 2013)

 

 

Chtěli bychom vám s manželem a naším mrňousem touto cestou moc poděkovat za krásnou, i když kratší, dovolenou. Trochu jsme se toho obávali, byli jsme s malým poprvé, ale byli jsme všichni naprosto nadšeni, jak ubytováním, službami, ochotou zaměstnanců hotelu, prostě vším. No a ten bazén, ten nám teď bude před každým uspáváním doma moc chybět :-)
Takže velký dík a věřím, že brzy nashledanou. (červen 2013)

 

 

Dobrý  den,
ve dnech 21.6. a 22.6. jsme navštívili Vaši restauraci. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za výborné jídlo, které jste nám připravili. Byl to pro nás gastronomický zážitek. A to vše v krásném prostředí a s milou obsluhou. Je radost vidět, že má někdo vkus a jídlo, které podává hostům mu není lhostejné. Takové restaurace, jako je ta Vaše, jsou v naší zemi stále vzácností. (červen 2013).

  

Rádi bychom s přítelkyní přispěli do knihy hostů. To co jsme u Vás prožívali, to se nedá popsat. Krásná krajina v okolí, v hotelu Maxant nás čekal hezký pokoj, vynikající jídlo, perfektní personál od recepční až po kuchaře. U Vás je komfort skloubený s domácím prostředím. No a nezmínit se o bazénu a sauně, no to by byl hřích. Slovo super je pro tento hotel málo. Strašně rádi přijedeme znovu a znovu. Děkujeme. (R+R, září 2013).

 

© Copyright 2015 Hotel Maxant.
Značka Hotel Maxant je registrovanou ochrannou známkou.

Produkce Alistra.cz. SEO stránek provádí společnost Alistra s.r.o.