Dovolená pro seniory

Snažíme se vyjít vstříc potřebám každého z našich hostů od dětí až po seniory a učinit jejich dovolenou co nejpříjemnější.

Ať už se rozhodnete přijet na dovolenou v klidnějším období - na jaře, na podzim nebo v rušnějším období, kterým je v léto, vždy Vás přivítá krásná šumavská příroda. Okolí Lipna zve v rámci rekreace pro seniory k příjemným nenáročným procházkám a blízkost kulturních památek, mezi které patří klášter ve Vyšším Brodě, hrad a zámek Český Krumlov a hrad Rožmberk, nabízející nekonečné možnosti příjemných výletů. Jistě si zde užijete svou letní dovolenou a načerpáte síly na celý rok dopředu. Na své si přijdou i senioři. Zkrátka dovolená se vším všudy. 
Na podzim můžete procházky spojit i se sběrem hub, které Vám na hotelu usušíme. Nabízíme ubytování a příjemnou rekreaci pro seniory v okolí Lipenské přehrady. 

Můžete využít našeho výhodného balíčku pro seniory 55+, který zahrnuje polopenzi i rašelinový zábal.

 

  • Výtah umožňuje seniorům a osobám s omezenou pohyblivostí bezbariérový přístup do většiny pokojů a do všech částí hotelu. Dva pokoje jsou přizpůsobeny potřebám vozíčkářů, ale zařízení koupelen - madla ve sprše a u WC - určitě ocení během své dovolené i někteří senioři.

  • Vyhřívaný bazén se slanou vodou a protiproudem je místem pro relaxaci i vodní terapii, stejně jako i vířivka.

 

  • Infrasauna je mnohem vhodnější pro starší osoby než klasická sauna a je spolu s bazénem pro hotelové hosty zdarma.

  • Nabízíme velký výběr masáží a zábalů, včetně rašelinových zábalů, které se doporučují hlavně při revmatických potížích.
    Účinnost humidních látek je identická s klasickým rašelinovým zábalem aplikovaným v lázních.

  

  • Restaurace - nabízíme stravování podle jídelního lístku nebo polopenzi, v nabídce jsou i jídla dietnější. Pokud si přejete večeřet dříve než v uvedeném čase, stačí kontaktovat personál a rádi čas vaší večeře posuneme dle vašeho přání.

 

  • Cukrárna - po procházce, výletu nebo relaxaci v našem wellness centru si můžete zajít na kávu a zákusek do hotelové cukrárny.

 

  • Zimní zahrada nebo letní terasa jsou místem, kde si můžete v klidu číst knížku nebo třeba hrát karty.

 


seniori-zima.jpg seniori-leto.jpg


© Copyright 2015 Hotel Maxant.
Značka Hotel Maxant je registrovanou ochrannou známkou.

Produkce Alistra.cz. SEO stránek provádí společnost Alistra s.r.o.