Království lesa

 

Vyrážíme za dobrodružstvím!

Unikátní projekt spojující adrenalinové zážitky, naučné informace o lese a jeho obyvatelích a v neposlední řadě skvělou rodinnou zábavu. Poznejte na vlastní kůži život v lese, jako veverka šplhající v korunách stromů. Na naší impozantní lanové dráze to nebude žádný problém. Budete mít možnost nahlédnout do tajů lesa a života tvorů, kteří v něm žijí. Dozvíte se spoustu nových a užitečných informací o jeho chodu a řádu.

 

Co všechno Vás čeká?

Zaskotačit si můžete hned při vstupu na obří trampolíně. Následně potkáte stádo malých koziček, které jsou velice přátelské i k Vašim nejmenším. Nemine Vás ani lanovka, na které se můžete svézt dlouhých 25 m. Tak pořádně držet! Pro naše nejmenší jsou připraveny lesní domečky nebo pískoviště/šiškoviště, kde si mohou plnohodnotně vybít svou dětskou energii. A za odměnu může mamka nebo taťka koupit výbornou zmrzlinu v Občerstvení U bludiště. Pouze krátký výčet toho, co projekt nabízí pro děti i dospělé. Království lesa určitě stojí za návštěvu! 

Internetové stránky Království lesa 


Další zajímavost v okolí

Dále na Vás čeká také Stezka korunami stromů, která je otevřena po celý rok a ze které se Vám naskytne nádherný výhled ze 40 metrové vyhlídkové věže na okolí přehrady. Je kompletně bezbariérová a na výlet se dostanete bez problémů i s kočárkem. Po cestě se setkáte s několika překážkami, které však hravě zdoláte a které naopak okoření příjemnou procházku. Dolů se můžete svézt unikátním suchým tobogánem, jehož délka 52 m ho staví na první příčku suchých tobogánů v republice. 

Více o Stezce korunami stromů 

 

Fotogalerie zážitkového parku Království lesa  © Copyright 2015 Hotel Maxant.
Značka Hotel Maxant je registrovanou ochrannou známkou.

Produkce Alistra.cz. SEO stránek provádí společnost Alistra s.r.o.